Yabanci Dil Akademisi

Almanca Kursu Başvuru Formu

Formu Doldurun En Iyi Teklif Ile Hemen Sizi Arayalım!

Almanca Kursu

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Hemen Almanca Öğrenmek istermisiniz?

Öncelikle Almanya Avrupa birliğinde yer alan bir ülkedir ve 95 Milyondan fazla kişi Almanca dilini anadili olarak kullanmaktadır. Yabancı Dil Akademisi’nde Almanca kursu anadili Almanca olan Alman Asıllı aynı zamanda Alman Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan en az 7-9 yıldır kurumumuzda kadrolu olarak görev alan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kampanyalarımız

Yabancı Dil Akademisi

Dil Öğrenmenin En Kolay Yolu

2005 Yılından bu yana profesyonel olarak İstanbul‘da Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy ve Mecidiyeköy şubelerimizde dil eğitim konusunda hizmet vermekteyiz.

Almanca Eğitimi

Almanca Kursu Kadıköy, Almanca Kursu Mecidiyeköy, Almanca Kursu Beylikdüzü ve Almanca Kursu Bakırköy şubelerimizde verilen eğitimlerimiz klasik yöntemlerden farklıdır. Ağırlıklı olarak soru-cevap tekniğine dayanan ve özellikle dilin kullanımına daha fazla yönlendiren aktif metot tekniği kullanılır. Bu şekilde eğitim alan öğrencilerimiz, ülkemizde genelde verilen klasik ve yoğun gramer ağırlıklı programlar yerine kullanıma ağırlık verilen, öğrencilerin Türkçe düşünmeden ve hızlı olarak dili konuşmaları, mailleşme ve yazışma edinimlerini çok hızlı bir hale getiren eğitim sistemidir. Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy Almanca Kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimiz

  • 5-7 kişilik kontenjan sınıflarımızda eğitim görmekte olup bu kontenjan yeterli ölçüde öğrencilerimize Almanca dilinde rol verme konusunda yeterli zamanı sağlamaktadır.
  • Almanca Kursumuzda eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
  • Her 8 hafta sonunda öğrencilerimiz hangi nedenle olursa olsun 100 üzerinden 75 puan barajını konuşma-okuma-dinleme ve yazma bölümlerinde yakalayamadıklarında ücretsiz kur tekrarlarına şekilsiz ve şartsız olarak zorunlu katılmak durumunda olmaktadır.

Bu sistemimiz ile öğrencilerimiz ders devamlılıklarını sürdürdükleri sürece Almanca dilini öğrenmek kaçınılmaz olmaktadır.

Özel Ders ve Yerinde Eğitim İmkanı

Yoğun iş temposunda, sürekli seyahat etme durumunda olan, mevcut grup programlarına devamlılık sağlamakta zorlanan öğrencilerimize kendilerinin uygun olduğu gün ve saatlere göre oluşturulan bire bir özel ders şeklinde ve ya kendi kurum bünyelerinde şirket çalışanlarına yerinde eğitim hizmet imkanı kursumuz tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca Online Almanca ders imkanı da sunuyoruz. Almanca Kursumuzda eğitim alan öğrencilerimiz kullanıma yönelen eğitim tekniği ile bitirilen düzey ne olursa olsun bir başka platformda girdiği sınavlarda hiçbir şekilde zorlanmamaktadır. Örneğin Almanca Kursumuzda B1 düzeyini tamamlayan öğrencilerimiz sadece gramer olarak değil konuşma-okuma-dinleme ve yazma bölümlerinin her birinde tek tek B1 düzeyinde olmaktadır. Hedefi özellikle meslek değiştirme, master, yüksek Lisans ve Lisans eğitimi devamını Almanya’da düşünen öğrencilerimiz hiçbir konsolosluk sınavında zorlanmamak ile beraber B2 Seviyesini tamamlayan her öğrencimiz TestDaf sınavı da dahil hazırlıklarını sürdürebilmektedir.

Almanca Kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz
Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.
Kadıköy, Mecidiyeköy, Beylikdüzü ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz. İsterseniz eğitimlerimizi online olarakda alabilirsiniz.

Nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Bakırköy Şubemiz
Cevizlik Mahallesi Ebuzziya Caddesi No:27 (Ermeni Kilisesi Karşısı) Bakırköy/İstanbul

Beylikdüzü Şubemiz
Cumhuriyet Mah., Gürpınar Yolu Cad., Kaya Millenium İş Merkezi No:5, A1 Katı B Blok No:49-50-51 Beylikdüzü/İstanbul

Kadıköy Şubemiz
Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi No:34-A, 34710 Kadıköy/İstanbul

Mecidiyeköy Şubemiz
Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:40 Rumeli İş Hanı  Kat :1 Mecidiyeköy/İstanbul