Yabancı Dil Akademisi

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Hemen Japonca Öğrenmek ister misiniz?

Japonca Dil Kursu

Kurumumuz hizmet sağladığı kursiyerlerimiz, kurumsal firmalarımız ve eğitmen çeşitliliği ile Türkiye’nin ilk ve en büyük dil eğitim akademisidir. Yabancı Dil Akademisi’nde Japonca Kursu anadili Japonca olan Japonya Asıllı aynı zamanda Japon Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan en az 5 yıldır kurumumuzda kadrolu olarak görev alan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kampanyalarımız

Hızlı Başvuru Formu

  Japonca Dil Eğitimi

  Japonca Kursu Mecidiyeköy, Japonca Kursu Kadıköy ve Japonca Kursu Bakırköy kurumlarımızda verilen eğitimlerimiz klasik yöntemlerden farklı olup daha fazla soru-cevap tekniğine dayanan ve özellikle dilin kullanımına daha fazla yönlendiren aktif metot tekniğidir. Bu şekilde eğitim alan öğrencilerimiz, ülkemizde genelde verilen klasik ve yoğun gramer ağırlıklı programlar yerine kullanıma ağırlık verilen, öğrencilerin Türkçe düşünmeden refleksif ve hızlı olarak dili konuşmaları mailleşme ve yazışma edinimlerini çok hızlı bir hale getiren eğitim sistemidir.

  Kadıköy, Bakırköy ve Mecidiyeköy Japonca Kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimiz

  •  5-7 kişilik kontenjan sınıflarımızda eğitim görmekte olup bu kontenjan yeterli ölçüde öğrencilerimize Japonca dilinde rol verme konusunda yeterli zamanı sağlamaktadır.
  • Japonca Kursu ‘muzda eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
  • Her 8 hafta sonunda öğrencilerimiz hangi nedenle olursa olsun 100 üzerinden 75 puan barajını konuşma-okuma-dinleme ve yazma bölümlerinde yakalayamadıklarında ücretsiz kur tekrarlarına şekilsiz ve şartsız olarak zorunlu katılmak durumunda olmaktadır.
  • Bu sistemimiz ile öğrencilerimiz ders devamlılıklarını sürdürdükleri sürece Japonca dilini öğrenmek kaçınılmaz olmaktadır.
  •  

  Özel Ders ve Yerinde Eğitim İmkanı

  Yoğun iş temposunda, sürekli seyahat etme durumunda olan mevcut grup programlarına devamlılık sağlamakta zorlanan öğrencilerimize kendilerinin uygun olduğu gün ve saatlere göre oluşturulan bire bir özel ders şeklinde ve ya kendi kurum bünyelerinde şirket çalışanlarına yerinde eğitim hizmet imkanı kursumuz tarafından sağlanmaktadır.

  Peki Neden Japonca Öğrenmeliyiz?

  Japonca dili görünürde ve hep akla gelen hali ve alfabesiyle ne kadar karmaşık bir dil olsa da cümle yapısı olarak Türkçe diline en yakın dillerden birisidir.

  Son yıllarda gelişmekte olan ticari ve kültürel ilişkilerimizin yüksek oluşu Japonca dilinin çok daha önemli bir hale getirmektedir. Aynı zamanda son zamanlarda başarılı olan dizi ve filmleri de Japonca diline olan ilgiyi oldukça artırmaktadır.

  Genel Bilgiler

  Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz

  Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.

  Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz.

  8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.

  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.