Yabancı Dil Akademisi

Bizim İçin Ne Dediler?

Yabancı Dil Akademisi’nin sunduğu Yabancı Dil Kursları ile profesyonel ve kişisel hayatınıza değer katın. 

Daha fazla detaylı bilgi için lütfen şubelerimizi arayınız!

Hakan Aktürk

Çalışmış olduğum sektör dolayısıyla geliştiremediğim ingilizce düzeyimi hızlı bir şekilde kullanım düzeyine getiren yabanı hocalarıma ve bu süreci planlamam ile ilgili bana koçluk hizmeti veren süheyla ve meltem hocama teşekkür ediyorum.

Nursel Aydoğan

12 yaşında 6.sınıftaki oğlumun katılmış olduğu ingilizce yaz kampında 2,5 aylık süreçte ingilizce seviyesinin gelişimi ve desteğiniz için teşekkürler.

Işıl Seyhan

Doktorlar için önerebileceğim Almanca eğitim veren dil kursu.

Alper Kaya

İngilizce eğitimi 2. düzeyden 4.düzeye aldım gayet verimliydi,, öğrenci odaklıbir kurum ve merkezi lokasyonları da tercih sebebi.

Mine Aktaş

Son derecede başarılı aynı zamanda samimi bir kurum özellikle Süheyla hanım oldukça ilgili bir sorun olduğunda birebir ilgileniyor, kendisinde fransızca dersi aldım çok verimliydi herkese tavsiye ederim.

Ayşegül Çınar

Online ingilizce eğitimişnde en iyi kurum diyebilirim. Yabancı eğitimenleriyle ücretsiz telafi dersleri ve etütleriyle birebir ders ilgisiyle çok memnun kaldım. zor zamanlar geçirdiğimiz şu süreçte ayrıca özenli davranarak ödemelerde yardımcı oldular kesinlikle tavsiye ederim.

Direm Akbulut

Arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim ve çok memnun kaldığım eğitim kurumu, önceliğin eğitim ve hizmet olduğu aşikar. üstelik oldukça ilgilşi ve güler yüzlü yaklaşımları var.

Veysel Abadi

THY Pilotluk sınavı için ıelts eğitimlerine katıldım. Orta düzey ingilizcem olmasına rağmen sınavı 2 ayda kazandım herkese tavsiye ettiğim eğitim kurumu

Ozan Kuş

Ailem birleşimi sınavında kısa sürede istediğim başarıya ulaştım. hocama ve yönetimden herkese teşekkür ederim.