Bizim İçin Ne Dediler?

image
Çalışmış olduğum sektör dolayısıyla geliştiremediğim ingilizce düzeyimi hızlı bir şekilde kullanım düzeyine getiren yabanı hocalarıma ve bu süreci planlamam ile ilgili bana koçluk hizmeti veren süheyla ve meltem hocama teşekkür ediyorum.
Hakan Aktürk
image
12 yaşında 6.sınıftaki oğlumun katılmış olduğu ingilizce yaz kampında 2,5 aylık süreçte ingilizce seviyesinin gelişimi ve desteğiniz için teşekkürler.
Nursel Aydoğan
image
Doktorlar için önerebileceğim Almanca eğitim veren dil kursu.
Işıl Seyhan
image
İngilizce eğitimi 2. düzeyden 4.düzeye aldım gayet verimliydi,, öğrenci odaklıbir kurum ve merkezi lokasyonları da tercih sebebi.
Alper Kaya
image
Son derecede başarılı aynı zamanda samimi bir kurum özellikle Süheyla hanım oldukça ilgili bir sorun olduğunda birebir ilgileniyor, kendisinde fransızca dersi aldım çok verimliydi herkese tavsiye ederim.
Mine Aktaş
image
Online ingilizce eğitimişnde en iyi kurum diyebilirim. Yabancı eğitimenleriyle ücretsiz telafi dersleri ve etütleriyle birebir ders ilgisiyle çok memnun kaldım. zor zamanlar geçirdiğimiz şu süreçte ayrıca özenli davranarak ödemelerde yardımcı oldular kesinlikle tavsiye ederim.
Ayşegül Çınar
image
Arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim ve çok memnun kaldığım eğitim kurumu, önceliğin eğitim ve hizmet olduğu aşikar. üstelik oldukça ilgilşi ve güler yüzlü yaklaşımları var.
Direm Akbulut
image
THY Pilotluk sınavı için ıelts eğitimlerine katıldım. Orta düzey ingilizcem olmasına rağmen sınavı 2 ayda kazandım herkese tavsiye ettiğim eğitim kurumu
Veysel Abadi
image
Ailem birleşimi sınavında kısa sürede istediğim başarıya ulaştım. hocama ve yönetimden herkese teşekkür ederim.
Ozan Kuş