Yabancı Dil Akademisi

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Online İspanyolca Kursu

Uzun yıllardır örgün veya online İspanyolca programlarında en çok tercih edilen kurs olan akademilerimiz Online İspanyolca Kursu programıyla çok kapsamlı bir eğitim hizmetini öğrencilerimiz için sunmaya devam etmektedir. Yoğun iş tempoları veya şehir dışında olmaları nedeniyle aynı zamanda içinde bulduğumuz salgın dolayısıyla akademilerimizde ders alma imkanı olmayan öğrencilerimiz online almanca kursu programımızdan evde, iş yerinde veya tatilde dilediği yerden katılma imkanı vermektedir.

İstediğin Yerden Katıl

Kaçırdığın Dersleri İzle

Grup veya Özel Ders

Online Seviye Tespit Sınavı

Hızlı Başvuru Formu

  Akademimizde İspanyolca eğitiminin seviyeleri olan (A1-A2-B1-B2-C1-C2) Programlarının tamamında grup veya özel ders hizmeti verilmektedir. Online İspanyolca kursu programı kapsamında kursiyerlerimize kullanacakları materyaller iletilmekte olup, kaçırdıkları dersleri tekrar video olarak izleyebilme imkanı da verilmektedir. Eğitimlerin sonunda başarılı olan öğrencilerimize mezun oldukları seviye için kur bitirme sertifikası verilmektedir.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz

  Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.

  8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.

  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.