Yabancı Dil Akademisi

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Yökdil Sınavına Hazırlanmak İster misiniz?

Yökdil Kursu

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL) kursiyerlerin kendi alanlarındaki (Fen ve Mühendislik, Sosyal ve Beşeri Bilimler,Sağlık ) dil becerilerini belirlemeye yönelik düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır. YÖKDİL Sınavı Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı koordinasyonunda Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmektedir.

Kampanyalarımız

Hızlı Başvuru Formu

  YÖKDİL Hazırlık Kursu

  YÖKDİL Sınavı’na Kimler Başvurabilir?

  YÖKDİL Sınavına ,yükseköğretim kurumlarında lisansüstü eğitim ve doçentlik sınavına başvurmak isteyen adaylar ile üniversitelerce akademik yükseltmelerde kendilerinden akademik dil yeterliliği puanı istenen adaylar başvurabilir. YDS sınavı arasındaki en temel fark YÖKDİL’de uzmanlık alanlarına yönelik soruların olmasıdır. YÖKDİL kursu bu noktada önemli bir katkı sağlamaktadır.

  YÖKDİL Sınavı’na Ne Sıklıkla Girilebilir?

  YÖKDİL Sınavı’na giriş ile ilgili bir sınırlama bulunmamaktadır.Adaylar yılda 2 ve ya 3 kez yapılan sınavların her birine başvuruda bulunabilirler.

  YÖLDİL’de kaç soru sorulmaktadır?

  Sınavda çoktan seçmeli ve 5 cevap şıklı 80 adet soru sorulmaktadır.

  YÖKDİL Sınavı ,İngilizce ,Arapça,Fransızca ve Almanca olmak üzere 4 farklı dilde yapılmaktadır.

  Eğitim Sistemimiz

  Yabancı Dil Akademisi olarak YÖKDİL Kursu programları ÖSYM’nin gerçekleştirdiği sınavlarda uzman çeşitli üniversitelerin Akademisyen kadrolarında bulunan eğitmenler tarafından verilmektedir. Mecidiyeköy YÖKDİL Kursu ve Kadıköy YÖKDİL Kursu’nda eğitimlerimi sınav sonucuna yönelik strateji ve sınavda kullananılacak püf noktalar,taktik çalışmalarla desteklenerek öğrencilerin seviyesi ve hedef puanlamaları doğrultusunda %100 başarı garantisi sunularak verilmektedir.

  Eğitim Sistemimiz ve Kampanyalı Fiyatlarımızla ilgili daha ayrıntılı bilgiyi Mecidiyeköy ve Kadıköy de bulunan şubelerimizden alabilirsiniz.

  Genel Bilgiler

  Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz

  Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.

  Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz.

  8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.

  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.