Yabancı Dil Akademisi

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Hemen Rusça Öğrenmek ister misiniz?

Rusça Dil Kursu

Kurumumuz hizmet sağladığı kursiyerlerimiz, kurumsal firmalarımız ve eğitmen çeşitliliği ile Türkiye’nin ilk ve en büyük dil eğitim akademisidir. Yabancı Dil Akademisi’nde Rusça Kursu anadili Rusça olan Rus Asıllı aynı zamanda Rus Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan en az 5 yıldır kurumumuzda kadrolu olarak görev alan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kampanyalarımız

Hızlı Başvuru Formu

  Rusça Dil Eğitimi

  Rusça Kursu Mecidiyeköy, Rusça Kursu Kadıköy ve Rusça Kursu Bakırköy kurumlarımızda verilen eğitimlerimiz klasik yöntemlerden farklı olup daha fazla soru-cevap tekniğine dayanan ve özellikle dilin kullanımına daha fazla yönlendiren aktif metot tekniğidir. Bu şekilde eğitim alan öğrencilerimiz, ülkemizde genelde verilen klasik ve yoğun gramer ağırlıklı programlar yerine kullanıma ağırlık verilen, öğrencilerin Türkçe düşünmeden refleksif ve hızlı olarak dili konuşmaları mailleşme ve yazışma edinimlerini çok hızlı bir hale getiren eğitim sistemidir.

  Mecidiyeköy, Kadıköy ve Bakırköy Rusça Kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimiz;

  • 5-7 kişilik kontenjan sınıflarımızda eğitim görmekte olup bu kontenjan yeterli ölçüde öğrencilerimize Rusça dilinde rol verme konusunda yeterli zamanı sağlamaktadır.
  • Rusça Kursu ‘muzda eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
  • Her 8 hafta sonunda öğrencilerimiz hangi nedenle olursa olsun 100 üzerinden 75 puan barajını konuşma-okuma-dinleme ve yazma bölümlerinde yakalayamadıklarında ücretsiz kur tekrarlarına şekilsiz ve şartsız olarak zorunlu katılmak durumunda olmaktadır.
  • Bu sistemimiz ile öğrencilerimiz ders devamlılıklarını sürdürdükleri sürece Rusça dilini öğrenmek kaçınılmaz olmaktadır.

  Özel Ders ve Yerinde Eğitim İmkanı

  Yoğun iş temposunda, sürekli seyahat etme durumunda olan mevcut grup programlarına devamlılık sağlamakta zorlanan öğrencilerimize kendilerinin uygun olduğu gün ve saatlere göre oluşturulan bire bir özel ders şeklinde ve ya kendi kurum bünyelerinde şirket çalışanlarına yerinde eğitim hizmet imkanı kursumuz tarafından sağlanmaktadır.

  Rusça Kiril harflerinden oluşan bir alfabeye sahip olan bir dil olduğu için başlangıçta öğrenilmesi zor gibi görünse de Avrupa dili olduğu için gramer yapısı bir çok dile benzediği için öğrenilmesi gayet mümkün ve kolay bir dildir.

  Peki Neden Rusça Öğrenmeliyiz?

  Ülkemizin Rusya ile olan yoğun ticari ve turistik faaliyetleri Rusça Dil Kursu’na olan talebi her geçen gün fazlasıyla arttırmakta yeni iş olanakları sağlamaktadır.

  Genel Bilgiler

  Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz

  Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.

  Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz.

  8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.

  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.