Yabanci Dil Akademisi

İspanyolca Kursu Başvuru Formu

Formu Doldurun En Iyi Teklif Ile Hemen Sizi Arayalım!

İspanyolca Kursu

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Hemen İspanyolca Öğrenmek ister misiniz?

Kurumumuz hizmet sağladığı kursiyerlerimiz, kurumsal firmalarımız ve eğitmen çeşitliliği ile Türkiye’nin en büyük dil eğitim akademilerinden biridir. Yabancı Dil Akademisi’nde İspanyolca Kursu anadili İspanyolca olan İspanyol ve Güney Amerika Asıllı aynı zamanda İspanyolca Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan en az 7-9 yıldır kurumumuzda kadrolu olarak görev alan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kampanyalarımız

Yabancı Dil Akademisi

Dil Öğrenmenin En Kolay Yolu

2005 Yılından bu yana profesyonel olarak İstanbul‘da Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy ve Mecidiyeköy şubelerimizde dil eğitim konusunda hizmet vermekteyiz.

İspanyolca Dil Kursu

İspanyolca Kursu Kadıköy, İspanyolca Kursu Mecidiyeköy, İspanyolca Kursu Beylikdüzü ve İspanyolca Kursu Bakırköy kurumlarımızda verilen eğitimlerimiz klasik yöntemlerden farklı olmakta olup daha fazla soru-cevap tekniğine dayanan ve özellikle dilin kullanımına daha fazla yönlendiren aktif metot tekniğidir. Bu şekilde eğitim alan öğrencilerimiz, ülkemizde genelde verilen klasik ve yoğun gramer ağırlıklı programlar yerine kullanıma ağırlık verilen, öğrencilerin Türkçe düşünmeden refleksi ve hızlı olarak dili konuşmaları mailleşme ve yazışma edinimlerini çok hızlı bir hale getiren eğitim sistemidir.

Kadıköy, Mecidiyeköy, Bakırköy ve Beylikdüzü İspanyolca Kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimiz

  • 5-7 kişilik kontenjan sınıflarımızda eğitim görmekte olup bu kontenjan yeterli ölçüde öğrencilerimize İspanyolca dilinde rol verme konusunda yeterli zamanı sağlamaktadır.
  • İspanyolca Kursu ‘muzda eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
  • Her 8 hafta sonunda öğrencilerimiz hangi nedenle olursa olsun 100 üzerinden 75 puan barajını konuşma-okuma-dinleme ve yazma bölümlerinde yakalayamadıklarında ücretsiz kur tekrarlarına şekilsiz ve şartsız olarak zorunlu katılmak durumunda olmaktadır.

Bu sistemimiz ile öğrencilerimiz ders devamlılıklarını sürdürdükleri sürece İspanyolca dilini öğrenmek kaçınılmaz olmaktadır.

Özel Ders ve Yerinde Eğitim İmkanı
Yoğun iş temposunda, sürekli seyahat etme durumunda olan mevcut grup programlarına devamlılık sağlamakta zorlanan öğrencilerimize kendilerinin uygun olduğu gün ve saatlere göre oluşturulan bire bir özel ders şeklinde ve ya kendi kurum bünyelerinde şirket çalışanlarına yerinde eğitim hizmet imkanı kursumuz tarafından sağlanmaktadır.

İspanyolca Kursu ‘muzda eğitim alan öğrencilerimizin diğer Latin kökenli dil gruplarına göre daha rahat bir öğrenim gerçekleştirdiklerini görmekteyiz. Özellikle yazıldığı gibi okunan bir dil ve sade bir gramer yapısına sahip olmasıyla beraber dünyada İngilizce kursu’ndan sonra en çok talep gören programdır.

Peki Neden İspanyolca Öğrenmeliyiz?
Hint-Avrupa dil ailesinden olan İspanyolca Latin kökenli bir dil olmasıyla beraber bir çok Latin ülkesinde kullanılmaktadır.

Bununla beraber Avrupa birliği, Birleşmiş Milletler ve bir çok alt kuruluşunda uluslar arası organizasyonlarda da resmi dil olarak kullanılmaktadır.

İspanyolca aynı zamanda 400 milyon insanın anadilidir. Dünyada İngilizce kursu’ndan sonra en çok talep gören yabancı dil eğitimi İspanyolca Kursu olmaktadır. Ayrıca Latin Ülkeleri hariç Meksika ile beraber Amerikanın nüfusunun da yüzde 10’u ile İspanyolca konuşabilirsiniz.

İspanyolca bilerek dünyanın bir çok yerine seyahat edebilir aynı zamanda tarihsel ve kültürel mirasları rahat anlamanızın yanında son dönemde dünyanın önde gelen popüler dizileri, filmleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.

İspanyolca Kursu

Sıkça Sorulan Sorular

Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz
Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.
Kadıköy, Mecidiyeköy, Beylikdüzü ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz. İsterseniz eğitimlerimizi online olarakda alabilirsiniz.

Nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Bakırköy Şubemiz
Cevizlik Mahallesi Ebuzziya Caddesi No:27 (Ermeni Kilisesi Karşısı) Bakırköy/İstanbul

Beylikdüzü Şubemiz
Cumhuriyet Mah., Gürpınar Yolu Cad., Kaya Millenium İş Merkezi No:5, A1 Katı B Blok No:49-50-51 Beylikdüzü/İstanbul

Kadıköy Şubemiz
Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi No:34-A, 34710 Kadıköy/İstanbul

Mecidiyeköy Şubemiz
Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:40 Rumeli İş Hanı  Kat :1 Mecidiyeköy/İstanbul