Yabanci Dil Akademisi

Fransızca Kursu Başvuru Formu

Formu Doldurun En Iyi Teklif Ile Hemen Sizi Arayalım!

Fransızca Kursu

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Hemen Fransızca Öğrenmek ister misiniz?

Kurumumuz hizmet sağladığı kursiyerlerimiz, kurumsal firmalarımız ve eğitmen çeşitliliği ile Türkiye’nin ilk ve en büyük dil eğitim akademisidir. Yabancı Dil Akademisi’nde Fransızca Dil Kursu anadili Fransızca olan Fransız asıllı aynı zamanda Fransızca Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan en az 7-9 yıldır kurumumuzda kadrolu olarak görev alan eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kampanyalarımız

Yabancı Dil Akademisi

Dil Öğrenmenin En Kolay Yolu

2005 Yılından bu yana profesyonel olarak İstanbul‘da Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy ve Mecidiyeköy şubelerimizde dil eğitim konusunda hizmet vermekteyiz.

Fransızca Dil Eğitimi

Fransızca Dil Kursu Kadıköy, Fransızca Dil Kursu Mecidiyeköy ve Fransızca Dil Kursu Bakırköy kurumlarımızda verilen eğitimlerimiz klasik yöntemlerden farklı olup daha fazla soru-cevap tekniğine dayanan ve özellikle dilin kullanımına daha fazla yönlendiren aktif metot tekniğidir. Bu şekilde eğitim alan öğrencilerimiz, ülkemizde genelde verilen klasik ve yoğun gramer ağırlıklı programlar yerine kullanıma ağırlık verilen, öğrencilerin Türkçe düşünmeden refleksi ve hızlı olarak dili konuşmaları mailleşme ve yazışma edinimlerini çok hızlı bir hale getiren eğitim sistemidir.

Kadıköy, Bakırköy ve Mecidiyeköy Fransızca Kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimiz

  • 5-7 kişilik kontenjan sınıflarımızda eğitim görmekte olup bu kontenjan yeterli ölçüde öğrencilerimize Fransızca dilinde rol verme konusunda yeterli zamanı sağlamaktadır.
  • Fransızca Kursu ‘muzda eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
  • Her 8 hafta sonunda öğrencilerimiz hangi nedenle olursa olsun 100 üzerinden 75 puan barajını konuşma-okuma-dinleme ve yazma bölümlerinde yakalayamadıklarında ücretsiz kur tekrarlarına şekilsiz ve şartsız olarak zorunlu katılmak durumunda olmaktadır.
  • Bu sistemimiz ile öğrencilerimiz ders devamlılıklarını sürdürdükleri sürece Fransızca dilini öğrenmek kaçınılmaz olmaktadır.


Özel Ders ve Yerinde Eğitim İmkanı
Yoğun iş temposunda, sürekli seyahat etme durumunda olan mevcut grup programlarına devamlılık sağlamakta zorlanan öğrencilerimize kendilerinin uygun olduğu gün ve saatlere göre oluşturulan bire bir özel ders şeklinde ve ya kendi kurum bünyelerinde şirket çalışanlarına yerinde eğitim hizmet imkanı kursumuz tarafından sağlanmaktadır.

Fransızca Kursumuzda eğitim alan öğrencilerimiz için gramer anlamında zor gelen bir dil olsa da özellikle verdiğimiz eğitimlerde kullanımı daha ön planda tutmakta ve başarıyı çok daha fazla kolaylaştırmaktadır.

Peki Neden Fransızca Öğrenmeliyiz?
Öncelikle Fransızca toplam 5 kıtada yaklaşık 230 Milyon kişi tarafından kullanılmaktadır.

Fransızca kursu özellikle İngilizce kursundan sonra en çok tercih edilen kurs programlarından olmakla beraber sağladığı katkılar oldukça fazladır. Fransızca öğrendiğinizde modadan gastronomiye, edebiyattan bilim ve mimariye kadar bir çok konu hakkında makaleler okuyabilirsiniz. Fransızca Avrupa birliği, Birleşmiş Milletler, UNESCO, NATO, uluslararası komiteler ve çok daha fazla uluslar arası örgütün resmi dillerinden biridir.

Sıkça Sorulan Sorular

Fransızca Kursu
Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz
Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.
8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.
Kadıköy, Mecidiyeköy, Beylikdüzü ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz. İsterseniz eğitimlerimizi online olarakda alabilirsiniz.

Nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Bakırköy Şubemiz
Cevizlik Mahallesi Ebuzziya Caddesi No:27 (Ermeni Kilisesi Karşısı) Bakırköy/İstanbul

Beylikdüzü Şubemiz
Cumhuriyet Mah., Gürpınar Yolu Cad., Kaya Millenium İş Merkezi No:5, A1 Katı B Blok No:49-50-51 Beylikdüzü/İstanbul

Kadıköy Şubemiz
Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi No:34-A, 34710 Kadıköy/İstanbul

Mecidiyeköy Şubemiz
Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:40 Rumeli İş Hanı  Kat :1 Mecidiyeköy/İstanbul