Yabancı Dil Akademisi

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Hemen İngilizce Öğrenmek ister misiniz?

Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

Uzun yıllardır örgün veya online İngilizce programlarında en çok tercih edilen kurs olan akademilerimiz online 3-6 yaş ve 7-17 yaş ingilizce kursu programlarıyla çok kapsamlı bir eğitim hizmetini öğrencilerimiz için sunmaya devam etmektedir.

Akademimizde İngilizce eğitiminin seviyeleri olan (A1-A2-B1-B2-C1-C2) Programlarının tamamında grup veya özel ders hizmeti verilmektedir. Online 3-6 yaş grubu ve 7-17 yaş grubu ingilizce kursu programı kapsamında kursiyerlerimize kullanacakları materyaller verilmekte olup, kaçırdıkları dersler tekrar video olarak izleyebilme imkanı  verilmektedir. 3-6 yaş ve 7-17 yaş grubu ingilizce programında öğrencilerimizin hem okula destek programları desteklenmekte hem de aktivite metoto ile bol akiviteli olarak dil kullanım düzeyleri artırılmaktadır. Eğitimlerin sonunda başarılı olan öğrencilerimize mezun oldukları seviye için kur bitirme sertifikası verilmektedir.

Bilimsel yapılan çalışmalar her hangi bir yabancı dil eğitimine küçük yaşta başlamanın öğrencilerin hem daha hızlı öğrenebilmeleri hem de eğitimin kalıcılığı açısından etkili sonuçlar gözlemlenmektedir. Erken  yaşta özellikle çocuklarımızın hangi dile ilgi duyduğu ve öğrenme hızı belirlenmeli ve geleceklerine yönelik en doğru dil eğitimi planı uygulanmalıdır. Öğrencileri istemedikleri bir dil eğitminde zorlamak genel anlamda öğrenclerin dil eğitminde soğumasına neden olabilmektedir. Bu sebeple akademimizde öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda eğitmenlerimiz tarafından doğru koçluk hizmeti ile dil eğitmine yönlendirilmektedir.

Hızlı Başvuru Formu

  Genel Bilgiler

  Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz

  Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.

  Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz.

  8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.

  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.