Yabanci Dil Akademisi

Hızlı Başvuru Formu

Formu Doldurun En Iyi Teklif Ile Hemen Sizi Arayalım!

Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Hemen İngilizce Öğrenmek ister misiniz?

Uzun yıllardır örgün veya online İngilizce programlarında en çok tercih edilen kurs olan akademilerimiz online 3-6 yaş ve 7-17 yaş ingilizce kursu programlarıyla çok kapsamlı bir eğitim hizmetini öğrencilerimiz için sunmaya devam etmektedir.

Akademimizde İngilizce eğitiminin seviyeleri olan (A1-A2-B1-B2-C1-C2) Programlarının tamamında grup veya özel ders hizmeti verilmektedir. Online 3-6 yaş grubu ve 7-17 yaş grubu ingilizce kursu programı kapsamında kursiyerlerimize kullanacakları materyaller verilmekte olup, kaçırdıkları dersler tekrar video olarak izleyebilme imkanı  verilmektedir. 3-6 yaş ve 7-17 yaş grubu ingilizce programında öğrencilerimizin hem okula destek programları desteklenmekte hem de aktivite metoto ile bol akiviteli olarak dil kullanım düzeyleri artırılmaktadır. Eğitimlerin sonunda başarılı olan öğrencilerimize mezun oldukları seviye için kur bitirme sertifikası verilmektedir.

Bilimsel yapılan çalışmalar her hangi bir yabancı dil eğitimine küçük yaşta başlamanın öğrencilerin hem daha hızlı öğrenebilmeleri hem de eğitimin kalıcılığı açısından etkili sonuçlar gözlemlenmektedir. Erken  yaşta özellikle çocuklarımızın hangi dile ilgi duyduğu ve öğrenme hızı belirlenmeli ve geleceklerine yönelik en doğru dil eğitimi planı uygulanmalıdır. Öğrencileri istemedikleri bir dil eğitminde zorlamak genel anlamda öğrenclerin dil eğitminde soğumasına neden olabilmektedir. Bu sebeple akademimizde öğrencilerimin ilgi alanları ve istekleri doğrultusunda eğitmenlerimiz tarafından doğru koçluk hizmeti ile dil eğitmine yönlendirilmektedir.

Yabancı Dil Akademisi

Dil Öğrenmenin En Kolay Yolu

2005 Yılından bu yana profesyonel olarak İstanbul‘da Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy ve Mecidiyeköy şubelerimizde dil eğitim konusunda hizmet vermekteyiz.

Neden YDA?

2005 Yılından Bu Yana Profesyonel Olarak Istanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında Dil Eğitim Sektöründe Hizmet Vermekteyiz.
Sertifikalı Eğitimler
Online Kurslar
Yüz Yüze Eğitim
Özel Dersler
Garantili Eğiim
Deneme Dersleri

Bakırköy Şubemiz
Cevizlik Mahallesi Ebuzziya Caddesi No:27 (Ermeni Kilisesi Karşısı) Bakırköy/İstanbul

Beylikdüzü Şubemiz
Cumhuriyet Mah., Gürpınar Yolu Cad., Kaya Millenium İş Merkezi No:5, A1 Katı B Blok No:49-50-51 Beylikdüzü/İstanbul

Kadıköy Şubemiz
Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi No:34-A, 34710 Kadıköy/İstanbul

Mecidiyeköy Şubemiz
Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:40 Rumeli İş Hanı  Kat :1 Mecidiyeköy/İstanbul