Yabancı Dil Akademisi

Havacılık Sektörüne Özel İngilizce Eğitimi

İngilizce Pilotaj & Pilot İngilizcesi Eğitimlerimiz

Kariyerini pilot mesleği üzerine yapmak isteyen ve sonrasında hava yollarında çalışmak isteyen kişilerin eğitimleri ortalama olarak 18 ay sürmektedir. Türkiye de Türk Hava Yolları firması da yeni pilot adayları için başvuru kabul etmektedir. Adaylardan ilk istenen ise Yabancı dili kullanabiliyor olması ve IELTS Sınavından en düşük 6.00 puan alması gerekmektedir. İngilizce Pilotaj / Pilot İngilizcesi kursumuz bu noktada size hizmet vermeye hazır.

İstanbul Havalimanın da açılmasıyla birlikte firma pilot yetiştirme çalışmalarına hız vermiştir. THY Kendi pilotlarını yetiştirmek üzere 2020 yılında pilot istihdamını artırarak çok fazla aday almak istemektedir. 

Hızlı Başvuru Formu

  İngilizce Pilotaj & Pilot İngilizcesi Eğitim Sistemimiz

  Yabancı Dil Akademisi kursumuzda verdiğimiz eğitimlere öncelikle aday öğrencimiz;

  1. Konuşma – Okuma – Dinleme ve Yazma bölümlerinde seviye tespit sınavı ile başlar. Bu sınav öğrencinin IELTS Sınavına hazırlanması için yeterli olup olmadığını belirler.
  2. Eğer adayımız yeterli ise IELTS Hazırlık programlarımız özellikle pilotaj hazırlığı yapan adaylar için özel ders şeklinde önerilmektedir. Aday ile eğitmen eğitim koordinatörümüzün de koçluğu veIELTS Pilotaj eğitmeni ile programlarını esnek bir şekilde ayarlamaktadır. IELTS Sınav eğitimleri Yabancı Dil Akademisi her şubesinde puan garantili olarak verilmektedir.
  3.  Pilotaj IELTS sınav eğitim süreçlerinde adaylarımız 3 deneme sınavına alınmakta ve tam hazır oldukları zaman Pilotaj IELTS eğitmenleri onayı ile sınav randevuları alınmaktadır.
  4.  IELTS Sınavında başarılı olan adaylarımız eğitim koçları tarafından takip edilmekte olup kalan süreç için adaylarımızda DLR VE CRM Sınavları için de Kadıköy Pilotaj IELTS ve Mecidiyeköy Pilotaj IELTS kurslarımızdan koçluk hizmeti verilmektedir.

  Genel Bilgiler

  Hafta içi ve hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde derslerimize katılabilirsiniz

  Eğitimlerimiz her bir kur 72 saatten oluşmakta ve 8 hafta sürmektedir.

  Kadıköy, Mecidiyeköy ve Bakırköy şubelerimizden bu eğitimi alabilirsiniz.

  8-12 Kişi arasında değişen öğrenci sayısı ile teknolojik olarak üst seviyede sınıflarda derslerimiz verilmektedir.

  Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.