Yabanci Dil Akademisi

Hızlı Başvuru Formu

Formu Doldurun En Iyi Teklif Ile Hemen Sizi Arayalım!

İngilizce Pilotaj & Pilot İngilizcesi Eğitimlerimiz

Havacılık Sektörüne Özel İngilizce Eğitimi

Kariyerini pilot mesleği üzerine yapmak isteyen ve sonrasında hava yollarında çalışmak isteyen kişilerin eğitimleri ortalama olarak 18 ay sürmektedir. Türkiye de Türk Hava Yolları firması da yeni pilot adayları için başvuru kabul etmektedir. Adaylardan ilk istenen ise Yabancı dili kullanabiliyor olması ve IELTS Sınavından en düşük 6.00 puan alması gerekmektedir. İngilizce Pilotaj / Pilot İngilizcesi kursumuz bu noktada size hizmet vermeye hazır.

İstanbul Havalimanın da açılmasıyla birlikte firma pilot yetiştirme çalışmalarına hız vermiştir. THY Kendi pilotlarını yetiştirmek üzere 2020 yılında pilot istihdamını artırarak çok fazla aday almak istemektedir.

İngilizce Pilotaj & Pilot İngilizcesi Eğitimlerimiz

Yabancı Dil Akademisi kursumuzda verdiğimiz eğitimlere öncelikle aday öğrencimiz;

  1. Konuşma – Okuma – Dinleme ve Yazma bölümlerinde seviye tespit sınavı ile başlar. Bu sınav öğrencinin IELTS Sınavına hazırlanması için yeterli olup olmadığını belirler.
  2. Eğer adayımız yeterli ise IELTS Hazırlık programlarımız özellikle pilotaj hazırlığı yapan adaylar için özel ders şeklinde önerilmektedir. Aday ile eğitmen eğitim koordinatörümüzün de koçluğu veIELTS Pilotaj eğitmeni ile programlarını esnek bir şekilde ayarlamaktadır. IELTS Sınav eğitimleri Yabancı Dil Akademisi her şubesinde puan garantili olarak verilmektedir.
  3.  Pilotaj IELTS sınav eğitim süreçlerinde adaylarımız 3 deneme sınavına alınmakta ve tam hazır oldukları zaman Pilotaj IELTS eğitmenleri onayı ile sınav randevuları alınmaktadır.
  4.  IELTS Sınavında başarılı olan adaylarımız eğitim koçları tarafından takip edilmekte olup kalan süreç için adaylarımızda DLR VE CRM Sınavları için de Kadıköy Pilotaj IELTS ve Mecidiyeköy Pilotaj IELTS kurslarımızdan koçluk hizmeti verilmektedir.

Neden YDA?

2005 Yılından Bu Yana Profesyonel Olarak Istanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında Dil Eğitim Sektöründe Hizmet Vermekteyiz.
Sertifikalı Eğitimler
Online Kurslar
Yüz Yüze Eğitim
Özel Dersler
Garantili Eğiim
Deneme Dersleri

Bakırköy Şubemiz
Cevizlik Mahallesi Ebuzziya Caddesi No:27 (Ermeni Kilisesi Karşısı) Bakırköy/İstanbul

Beylikdüzü Şubemiz
Cumhuriyet Mah., Gürpınar Yolu Cad., Kaya Millenium İş Merkezi No:5, A1 Katı B Blok No:49-50-51 Beylikdüzü/İstanbul

Kadıköy Şubemiz
Caferağa Mahallesi, Mühürdar Caddesi No:34-A, 34710 Kadıköy/İstanbul

Mecidiyeköy Şubemiz
Fulya Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:40 Rumeli İş Hanı  Kat :1 Mecidiyeköy/İstanbul